JOR & JOR, s.r.o
 

Mezinárodní autodoprava a zasilatelství

Mezinárodní autodoprava a zasilatelství je stěžejní činností naší firmy již od roku 1993. Rádi bychom proto i Vám dokázali, že mnohaletá zkušenost, spolehlivost a kvalita našich služeb Vám umožní přenechat veškeré starosti se zajištěním přeprav naší společnosti. Naše krédo „Rychle, spolehlivě, levně, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu“ se snažíme neustále naplňovat.

Kusové zásilky

Kusovými zásilkami jsou zásilky, které zaberou pouze část ložné plochy vozidla (paleta, kartony, svazky atd.). Nejběžnějším způsobem stanovení ceny za přepravu kusové zásilky je dohodnout cenu smluvní, která je závislá na velikosti zakázky (váha, objem), požadovaném termínu doručení (expresní nebo běžná přeprava), vzdálenosti místa určení, včasném avizování přepravy (aby bylo možné zajistit odvoz více zakázek současně) atd. Smluvní cena zahrnuje většinou veškeré poplatky hrazené v průběhu přepravy, daně, mýtné, dálniční poplatky, pojištění nákladu dle úmluvy CMR atd. a je tedy fixní. Samostatně se mohou přefakturovat např. celní poplatky apod.

Celovozové zásilky

Celovozové zásilky jsou zásilky, které vytíží celé vozidlo. To je tedy k dispozici pouze pro Vaši firmu. Zde je zpravidla možné domluvit také smluvní cenu za přepravu jako v případě kusových zásilek nebo v případě, že máte zájem pronajmout si celé vozidlo pro své zboží např. pro více vykládek, vytížení v obou směrech ("kolečko") a pod., je možné dohodnout také smluvní sazbu za ujetý km + čekání apod.

© created by OFFAXIS s.r.o.
All rights reserved.